Gmina Blachownia

Gmina Blachownia
Aktualności

Bezpłatne zajęcia nordic walking w Blachowni od poniedziałku 22 lutego. Serdecznie zapraszamy!

W poniedziałek 22 lutego wznowione zostają bezpłatne zajęcia nordic walking w Blachowni. Trening z Centrum Fizjoterapii i Sportu "Jest Lepiej" rozpoczyna się o godz. 18 na końcu ul. Kubowicza przy tzw. dukcie cisiańskim.

Przypominamy, że w 2016 roku Burmistrz Blachowni Sylwia Szymańska zainicjowała naukę nordic walking dla Mieszkanek i Mieszkańców naszej gminy, a także propagowanie zdrowego i aktywnego trybu życia.

- Zapraszam wszystkich, którzy chcą się poruszać w pięknym otoczeniu i pod okiem profesjonalistów - mówi Burmistrz Sylwia Szymańska.

Instruktorzy "Jest Lepiej" cierpliwie i z ogromną przyjemnością pomagają wszystkim chętnym dojść do perfekcji w tym sporcie. Zajęcia są całkowicie bezpłatne, a trasa spacerów prowadzi przez najbardziej urokliwe miejsca w naszej gminie.

Warto podkreślić, że udział w zajęciach przygotował wielu mieszkańców do powiatowych, regionalnych oraz ogólnopolskich zawodów nordic walking oraz do Przełajowej Ósemki.

 Data publikacji: 22-02-2021